स्वतन्त्र उम्मेदवार कुमालले यसरी गर्दै छन् चुनावी प्रचार, भन्छन् – मसित विकास र समृद्धि बाहेक अरु एजेण्डा नै छैन

दोधारा । कञ्चनपुर क्षेत्र नं. ३ (ख) स्वतन्त्र समुहका प्रदेश सभाका उम्मेदवार भिम कुमालले आफ्नो एक मात्र एजेण्डा देशको विकास र समृद्धि भएको बताएका छन् ।

दोधारा चाँदनी नगरपािलका १ मा आयोजित एक भेटघाका क्रममा उनले देशको विकास र समृद्धि बाहेक अरु कुनै एजेण्डा आफूसंग नभएको बताएका हुन् ।

deepak

प्रदेश सभालाई बिघटन हुनु पर्ने मागको विषयमा प्रदेश सभा आफैमा भ्रष्टाचारी नभएको र त्यहा निर्वाचित भएर गएका ब्यक्ती भ्रष्टाचारी भएको कारण प्रदेश सभा बदनाम भएको उनले बताएका छन् । अझै पनि आफूहरुले चाहे जस्तो देश बनाउन नसकिएको उनको भनाई छ ।

उनले जनताले बिजय बनाएमा प्रदेशलाई क्रमशः समृद्ध बनाउदै लग्नका लागि आफ्नो अग्रगामी भूमिका रहने बताए । उनले भने, ‘हामी आज तपाईंहरुको सामु आएका छौंं प्रदेशको समृद्धिकै लागि हो । म, संग एजेण्डा छ् । त्यो मेरो एजेण्डा भनेको देशको विकास बाहेक अरु हैन् ।’

बिगतमा जे–जस्ता कामहरु भए, ती सम्पूर्ण कामहरु भ्रष्टाचारीलाई हामीले त्यहा पुगाएको कारण पिडा खेप्नु परेको उनको भनाई रहेको छ् ।

‘म, निर्वाचित भए संगै हामीले दोधारा चाँदनी नगरपालिका लगाएत प्रदेशको विकास र समृद्धिको खाका तयार गरेका छौ’ उम्मेदवार भिम कुमालले भने– ‘त्यसैले अहिलेका आवश्यकता भनेको नेपाली काँग्रेंस, एमाले लगायत दल भन्दा विकास र समृद्धिको एजेण्डा भएको स्वतन्त्र उम्मेदवारलाई बिजय बनाउने समय हो’ कसैको पनि हक नछिनिन्ने गरि सबैको हक, अधिकार ग्यारेन्टी हुने गरि विकासको अहिलेको टड्कारो आवश्यकता रहेको उनले बताए । यस पटक मतदाताले मत परिवर्तन गर्ने उनले बताएका छन् ।

मतदाताहरुले नयाँ अनुहार चुन्न खोजेकाले आफ्नो जित हुने दाबी गरे । अहिलेसम्म चुनाव जितेका ठूला पार्टीका जनप्रतिनिधिले जनताका लागि केही गर्न नसकेको बताउदै उम्मेदवार कुमालले मतदाताहरुले परिवर्तन चाहेकाले आफ्नो जित सुनिश्चित रहेको दाबी गरे ।

उनले भने ‘हामीले घरदैलो अभियानमा जादै गर्दा मतदाताको अपार माया पाएका छौं । हामीले गर्न सक्ने काम मात्रै भनिरहेका छौं । त्यसैले मतदाताहरुले हामीलाई मत दिने कुरामा विश्वस्त रहेका छौं ।’

 

सम्बन्धित
Loading...