बाबाथान बजार व्यवस्थापन समितिको अध्यक्षमा शर्मा

दोधारा । दोधारा चाँदनीको बाबाथान बजार ब्यवस्थापन समितिको अध्यक्षमा दिपक प्रसाद शर्मा चयन भएका छन् । बाबाथान बजारमा दोधारा चाँदनी नगरपालिका ७ का वडा अध्यक्ष ज्ञानेन्द्र बहेक क्षेत्रको अध्यक्षतामा भएको भेलाले बजार शर्माको अध्यक्षातमा नयाँ समिति चयन गरिएको छ ।

समितिको उपाध्यक्षमा मालती भण्डारी, सचिवमा मान बहादुर ओली, कोषाध्यक्षमा कृष्ण बहादुर शाही, सदस्यमा बिकास भण्डारी, गणेश सुनार, बिनय सुनार, ममता गुरुङ्ग (घिमिरे), पप्पु सुनार, मन बहादुर सुनार, ईन्दु रसाईली र सल्लाहकार संयोजकमा दोधारा चाँदनी नगरपालिका ७ का वडा अध्यक्ष ज्ञानेन्द्र बहेक क्षेत्री, सल्लाहकार सदस्यमा बल बहादुर रावत, गोकर्ण प्रसाद लामिछाने, हरिओंम रसाईली, दोधारा चाँदनी नगरपालिका ७ का वडा सदस्य संदिप उपाध्याय लगायतका सहभागी भएका छन् ।

समितिका पदाधिकारी र सदस्य सबैलाई अबिर लगाएर बधाई तथा कार्यकालको शुभकामना दिईएको छ ।

 

सम्बन्धित
Leave A Reply

Your email address will not be published.